O Firmie

Precast jest biurem projektowym działającym w zakresie projektów budowlanych. Naszą specjalizacją są żelbetowe konstrukcje prefabrykowane, chociaż w dorobku firmy znajdują się również konstrukcje stalowe. Wykonane przez nas prace można znaleźć w Polsce, na rynkach skandynawskich, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

Zajmujemy się tworzeniem modeli 3D konstrukcji przy użyciu technologii BIM oraz oprogramowania Tekla Structures. Zapewniamy niezbędną dokumentację w trakcie procesu wznoszenia budynku. Zajmujemy się również koordynacją modelu oraz rozmowami z wszystkimi branżami zaangażowanymi w proces.

W prowadzonych przez nas projektach staramy się zapewnić możliwie łatwą pracę dla osób przygotowujących elementy prefabrykowane w fabryce, jak również na budowie dzięki stosowaniu czytelnych rysunków, sprawdzonych rozwiązań oraz zestawień elementów i zbrojenia.

Na bazie powierzchni ścian/płyt lub objętości betonu jesteśmy w stanie przygotować wstępny harmonogram dla projektu oraz z dokładnością do dnia lub tygodnia po zamodelowaniu geometrii obiektu.

Dla fabryk przygotowujemy również pliki Unitechnik pozwalające na odwzorowanie geometrii elementu na stole produkcyjnym.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?